دسترسی به Wi-Fi از کامپیوتر قدیمی (استفاده از دانگل وای فای) – لرن پارسی

اینکه آیا میتوان یک تلفن ثابت معمولی را تبدیل به یک تلفن VoIP کرد یا اینکه هزینه کدام مدل تلفن کمتر و حتی رایگان است. در این شرایط، باید درایور مربوطه را از طریق دستگاه دیگری دانلود کنید و توسط یک فلش یا سی دی به دستگاه مورد نظرتان انتقال دهید. ۱شما کاربران ابتدا باید با استفاده از کابل لپ تاپ خود را به اینترنت وصل کنید. ابتدا WI-FI و WIFI DIRECT تلویزیون و WI-FI لپ تاپ را روشن کنید.

ابتدا باید مشخصات فنی مد نظر خود را تعیین کرده و ببینید که لپ تاپ مورد نظر خود را برای چه کاری نیاز دارید. شما میتوانید برای کل سازمان خود یک شماره تلفن منحصربهفرد اختصاص دهید یا اینکه برای هریک از کارمندان خود یک شماره تلفن منحصربهفرد تعیین کنید. سرعت اینترنت هر کدوم رو هم چک کنید با موبایل (توی اون منطقه) ببینید کدوم سرعت بیشتری داره. شما باید برای خرید این لپ تاپ ها هزینه بیشتری بپردازید. دیجی کالا علاوه بر ارائه خدمات در قالب وبسایت، محصولات را در اپلیکیشن موبایلی خود نیزبه کاربران عرضه میکند که میتوانند با کدهای تخفیفی از قبیل: کد تخفیف اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف خرید از اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف سایت و اپلیکیشن دیجی کالا و کد تخفیف رایگان اپلیکیشن دیجی کالا با تخفیف خرید خود را انجام دهند.

به روزرسانی درایور کارت شبکه یکی از راهکارهایی هست که می­توانید به کار ببندید، اما به طور مشخص در چنین مواقعی شما برای دسترسی به اینترنت به همان کارت شبکه­ای که دیگر در دسترس نیست، نیاز خواهید داشت. علی رغم ایجاد امکانات گسترده برای اتصال به شبکه پهناور اینترنت به روشهای نوین همچنان برخی از کاربران در حال استفاده از قابلیتهای قدیمی اینترنت کابلی میباشند. مودم ها نسبت به گذشته تغییرات بسیاری کرده اند و امکانات بسیار زیادی نیز به آنها اضافه شده است.

این نرم افزار از محبوبیت زیادی بین کاربران برخوردار است و امکانات مناسبی را ارائه می دهد. از منوی Shared Connection نرم افزار می توان اتصال شبکه بی سیم را انتخاب کرد. به بیان دیگر، سرعت شبکه شما از بین این دو المان به اندازه کندترین آنها خواهد بود. کلمه مودم از ترکیب سه حرف اول دو کلمه Modulator و Demodulator تشکیل شده است (Modem) و یک وسیله ارتباطی است که سیگنال های آنالوگ را به دیجیتال و بالعکس تغییر می دهد و می تواند اطلاعات را بین یک شبکه منتقل کند. اما اغلب کارت شبکه های کامپیوتری فقط یک پورت دارند.

در حال حاضر در بازار سه نوع مودم-روتر یا همان مودم وجود دارند که بر اساس نوع اتصال دسته بندی می شوند. حالا گزینه wireless display or dock را بزنید تا دستگاه مورد نظرتون که در اینجا تلویزیون است را پیدا کند. در نهایت روی آداپتور مورد نظر راست کلیک کرده و Enable برای فعال سازی و Disable برای غیر فعال سازی را انتخاب کنید. یک سیستم تلفنی اینترنت کاملا مقیاسپذیر است و میتوانید به تعداد بینهایت خطوط داخلی و شمارههای مختلف تعریف و بعد آنها را به سادگی توزیع، کنترل و مدیریت کنید.

بعد از انتخاب شبکه ، روی دکمه اتصال کلیک کنید. اگر خواهان اعمال شخصی سازیهای بیشتر بر روی تنظیمات پیشفرض هستید، بر روی دکمه Edit کلیک کنید. در نهایت با کلیک روی سوییچ ابتدای این صفحه از تنظیمات یا با کلیک روی دکمهی Mobile hotspot در اکشن سنتر، لپتاپ را به نقطهی مرکزی شبکه تبدیل کنید. از این رو این روش را به کاربران ویندوزهای 7 و 8 بیشتر توصیه می شود که برای تعریف شبکه جدید در لپ تاپ کاربرد دارد. گام آخر فعال کردن گزینه Share my Internet connection with other devices است که در قسمت بالایی صفحه تنظیمات Mobile Hotspot قرار دارد.

هزینهها در تماسهای اینترنتی به شدت کاهش پیدا میکند و طیف بسیار وسیعی از مزایا و ویژگیها در اختیار شما قرار میدهد. در ادامه نحوه اتصال لپ تاپ به اینترنت از طریق این دو روش را به شما آموزش خواهیم داد.. چون لپ تاپ و تلویزیون با WI-FI DIRECT به هم متصل میشوند نیازی نیست تا هر دو به یک مودم یا هات اسپات متصل باشد و فقط روشن بودن WI-FI لپ تاپ و تلویزیون کافی است. امیدوارم هر وقت که رمز وایرلس لپ تاپ تون رو وارد میکنید یا به صورت وایرلس به اینترنت کانکت میشید یاد علم فردا بیفتید .

آثار آینده صنعت گیمینگ را نیز میتوانید در این لپ تاپها اجرا کرده و نیاز به ارتقا را تا چند وقت به تعویق بندازید. با کمک چند نکته و ترفند نه تنها می توانید به Wi-Fi از کامپیوتر قدیمی دسترسی پیدا کنید بلکه می توانید مانند روتر مجازی نیز عمل کنید. شما در این مرحله باید رمز عبور وای فای مورد نظر خود را وارد کنید تا از این پس، تنها با وارد کردن آن بتوان به وایفای شما متصل شد. در این بخش با نحوه تغییر رمز وای فای در مودم زایکسل zyxel آشنا میشوید و به سادگی و با چند کلیک میتوانید رمز وای فای در مودم های زایکسل را تغییر دهید تا امنیت مودم خود را در برابر انواع هک بالا ببرید.

برقچی در این مقاله به بررسی نحوه تغییر رمز وای فای در 7 مرحله، خواهد پرداخت تا کاربران بتوانند به راحتی اقدام به ساخت و یا تغییر رمز وای فای مودم خود نمایند و دست افراد سودجو را کوتاه کنند. اگر جلوی کارت شبکه علامت تعجب زرد رنگ دیدید متوجه میشوید درایور کارت شبکه تان نصب نیست یا به درستی نصب نشده است. دستگاه های جانبی بسیاری میتوانند به پورت های مختلف کارت شبکه وصل شوند. بسیاری از کاربران ویندوز برای حل مشکل hotspot از نرم افزار استفاده می کنند که ما دانلود اینگونه نرم افزارها را اصلا پیشنهاد نمی کنیم.

در پیاده کردن یک شبکه کامپیوتری میتوان از خدمات شرکتهایی که در این زمینه فعالیت میکنند استفاده کرد اما دانش اولیه در امور مرتبط با شبکه میتواند بسیاری از دغدغههای شما را کاهش دهد. در این صورت به احتمال خیلی زیاد مشکل از درایور آداپتور شبکه است. با اینکه امکان اجرای نرمافزارهای مهندسی دردسترس است، اما نباید انتظار اجرای سریع و بدون مشکل پروژههای سنگین را داشته باشید. مودم را یک بار خاموش و روشن کنید. 1. مودم را خاموش کرده و منبع تغذیه آن را از پریز برق جدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید