اتصال کامپیوتر به تلویزیون ال جی- روش اتصال کامپیوتر به تلویزیون ال جی با Wifi

دومین عیب قطعات و لپ تاپ استوک، نداشتن خدمات پس از فروش و پشتیبانی است. شما عزیزان می توانید برای خرید انواع لپ تاپ و کامپیوترهای دست دوم، با این فروشگاه لپ تاپ استوک در تهران تماس بگیرید. حالا این شما هستید و این چندین و چند عروسک ترسناک و خطرناک که در نقاط مختلف خانه پنهان شده اند اما دیر یا زود به سراغ شما می آیند. مهم نیست که رم، پردازنده، کارت گرافیک و دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات چقدر سریع هستند، آنها خود یک دسته سخت افزار کامپیوتر هستند.

آن ها می توانند به عنوان هر یک از سه نوع نرم افزار کامپیوتر ایجاد شوند. وی همچنین در سال 1974 روش نگاشت بافت را برای طراحی بافت پارچه بر روی مدلهای سه بعدی، پیاده کرد. ضمنا در مدلهای بالاتر، پورت شبکه نیز بر روی آداپتور و درکنار کابل برق تعبیه شده است ( چیزی شبیه هاب) از این موضوع استنباط میشود که کابل رابط آداپتور و نمایشگر از قابلیت انتقال دیتا نیز برخوردار است.

برای خرید یک کامپیوتر همه کاره مناسب باید به ویژگی های مختلف آن نظیر ویژگی های سخت افزاری ،ابعاد صفحه نمایش و نوع پنل ، پورت ها ، ویژگی های منحصر به فرد نظیر قابلیت تاچ یا صفحه نمایش لمسی توجه لازم را داشته باشید سیستم عامل مورد نیاز خود را برگزینید و در نهایت به قیمت و بودجه ای که می خواهید برای این کار اختصاص دهید توجه لازم را داشته باشید. دستگاه های مختلف ممکن است به مقادیر متفاوتی از فلاپس نیاز داشته باشند. قابلیت اطمینان: توانایی نرم افزار برای انجام عملکرد مورد نیاز در شرایط خاص برای مدت زمان مشخص بدون هیچ گونه خطا.

این ابر کامپیوتر معادل دو زمین بسکتبال را اشغال می کند و به لطف 2.41 میلیون هسته خود به عملکرد بینظیر 148.6 پتالفاپ می رسد. عملکرد این ابر رایانه به 94.6 پتالفاپس رسیده است و در 6 ماه اخیر بدون تغییر بوده است. تیم Oak Ridge می گوید این سیستم که 200 میلیون دلار برای ساخت آن هزینه شده است، اولین سوپرکامپیوتری است که برای استفاده در برنامه های هوش مصنوعی ساخته شده است.

با کاهش هزینه های ساخت ابرکامپیوترها و گسترش روز افزون تکنولوژی و فراهم شدن بستر مناسب برای بازی های آنلاین استفاده از این کامپیوتر ها در این صعنت نیز امری بدیهی گشت. این مشکل در بلند مدت منجر به صرف هزینه و حتی از کارافتادگی میشود. شایان ذکر است که ترافیک بین الملل دوبرابر ترافیک داخلی است.از ابتدای قرن بیست و یکم، دسترسی کاربران در کشورهای مختلف به اینترنت بینالملل چند برابر شده.

در سپتامبر 2019 به عنوان سریعترین ابرکامپیوتر جهان که در یک دانشگاه قرار دارد، رونمایی شد. خمیر حرارتی مهم است چرا که بطور موثر گرما را از پردازنده به سینک منتقل می کند. این سیستم با وجود ابعاد کوچکی که دارد به راحتی قابل حمل و جا به جایی است، اما نباید ابعاد کوچک شما را گول بزند چراکه چیزی از کیس های بزرگ کم ندارد. مثلا یک ماشین حساب معمولی تنها با 10 فلاپس می تواند تمام دستورات و محاسبات ریاضیِ شما را انجام دهد. این برنامه به شما اجازه می دهد کامپیوتر ویندوز خود را به تلویزیون هوشمند LG وصل کنید.

در سال 2018، ابر کامپیوتر نسل جدید SuperMUC به طور رسمی در سوپرکامپیوتر های Leibniz در گارچینگ ( در نزدیکی مونیخ آلمان ) به بهره برداری رسید و در سال 2019 شروع به کار کرد. نسل سوم کامپیوتر ها از سال ۱۹۶۴ روی کار آمدند که در آن ها به جای لامپ دیودی و ترانزیستور از خاصیت آهن ربایی حلقه ها استفاده می شد. در اواخر سال 2016، ابر رایانه Piz Daint به سه برابر رسد تا به رکورد 25 پتافلاپ دست یابد و در آن زمان در رتبه 3 ابر کامپیوتر ها قرار داشت.

سه تیم علمی در زمینه تحقیقات مربوط به فیزیک سیاه چاله ها ، مکانیک کوانتومی ، طراحی دارو و مدل های اقلیمی پژوهش های خود را با این سیستم انجام داده اند. دو محقق به نامهای جان ماکلی و جی پرسپر اکرت از دانشگاه پنسیلوانیا رهبران تیم تحقیقاتی ساخت ENIAC بودند. دومین ابر کامپیوتر در این رده بندی یعنی Sierra هم ساخت شرکت IBM است که برای آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور در کالیفرنیا ساخته شده است. این ابر کامپیوتر توانست به سرعت جای خود را میان برترین های این حوزه باز کند و در رده پنجم این لیست قرار بگیرد.

در سال 2007 ابرکامپیوتر های بازی World of Warcraft توانست بیش از یک میلیون نفر را در دنیای آنلاین بازی جمع کنند و این گونه راه را برای پیشرفت در این زمینه باز کنند. چین با ابر کامپیوتر TAIHULIGHT برای 2 سال در رتبه یک برترین ابرکامپیوتر ها قرار گرفته بود ولی با روی کار آمدن دو سوپر کامپیوتری که در ادامه مقاله خواهید خواند به رتبه سوم سقوط کرد. اصطلاح Bottleneck زمانی به کار میرود که یکی از قطعات سیستم به مقدار زیادی از قطعات دیگر ضعیفتر باشد و جلوی پردازش درست سیستم را بگیرد.

این کیسها رخ زیبای قطعات داخلی را همراه با یک سیستم RGB به نمایش میگذارند. این سوپر کامپیوتر توسط دانشگاه ملی چین تهیه شده است و مجهز به پردازنده Intel Xeon با تعداد نزدیک به 5 میلیون هسته است که به آن اجازه میدهد سرعت آن تا به 61.4 پتافلاپ برسد، طبق صحبت های مقامات چینی از این سیستم برای محاسبات مربوط به امنیت دولت این کشور استفاده میشود. علاوه بر این، ابر رایانه ها کاربردهای زیادی در زمینه های مربوط به مهندسی یا تحقیقات علمی پیدا کرده اند. ابر رایانه لاسن برای تحقیقات غیر طبقع بندی طراحی و ساخته شده است.

بدون شک ابرکامپوتر ها در رسیدن ما به فهم قابل قبولی در مورد کیهان، طراحی سلاح های هسته ای و رمزنگاری نقش فراوانی داشته اند. رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسیارشد و دکتری گرایشهای زیادی را دارد و دانشجویان باید با توجه به علاقه و استعداد خود یکی از این گرایش ها را انتخاب کنند. این سوپر کامپیوتر مجهز به پردازند های اینتل میباشد. این ابر کامپیوتر در واقع ارتقاء یافته ابر کامپیوتری است که توسط شرکت آمریکایی Cray و به دست پدر سوپر کامپیوتر های جهان یعنی سیمور کری ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید